Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

“Forest Of Secrets”in 2. Sezonunun 2. Fragmanı Yayınlandı

Stray Kids "Easy"nin MV'sini Yayınladı

Lee Min Ho, Woo Do Hwan'a Askere Gitmeden Önce Ona Sevgisini Gösteriyor

"Go Fighting S6"dan Deng Lun'un Tatlı Hâlleri

Sezon 1 4. Bölüm Zhao Yao çok farklı biri olup çıkar
Çin Dizileri - The Legends - 4. Bölüm
Zhao Yao çok farklı biri olup çıkar

DİZİ HAKKINDA

Dağlarda büyükbabası tarafından yetiştirilen Lu Zhao Yao'nun dış dünya ile hiçbir bağlantısı olmamıştır. Acı ve keder nedir bilmeden büyüyen Zhao Yao dünyası başına yıkılana kadar mutlu bir hayat sürer. Zorba ve korkusuz şeytani Wan Lu Tarikatı lideri Zhao Yao, ulu Wan Lu Kılıcı'nı elde etmek ister ama bu kararı onu yanlışa sürükler. Zhao Yao 10 ölümsüz tarikat tarafından tuzağa düşürülür ve yenilir. En yakın müttefiki olan Wan Lu Tarikatı'ndan Mo Qing'in bunun arkasında olduğuna inanan Zhao Yao intikami için yemin eder. 5 sene sonra asıl adı Li Chen Lan olan Mo Qing, İblis Kralı'nın oğlu olarak Wan Lu Tarikat'nın başına geçer. Qin Zhi Yan'ın yardımıyla Zhao Yao alçak hain Li Chen Lan'ı alaşağı etmek için bir zamanlar ev dediği yere geri döner ama işler planladığı gibi gitmez ve ona âşık olur. Bazı gerçekler ortaya çıkmaya başlayınca Zhao Yao aslında düşmanlarının dost bildikleri olduğunu anlar. Dizi, Jiulu Fei Xiaang'ın aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Yönetmen: Steve Cheng

Dizinin OST'sine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
https://www.rotaasya.com/forums/topic/the-legends-ost/

Yayın Yılı
2019
Kanal
Hunan TV, iQiyi, iQiyi
Bölüm Sayısı
55
Kategori
Aksiyon, Fantastik, Macera, Romantik, Tarihi

OYUNCULAR

Bai Lu
Bai Lu
Rol: Lu Zhao Yao
Xu Kai
Xu Kai
Rol: Mo Qing / Li Chen Lan

YORUMLAR

 • Avatar

  Lamiya valizade

   

  Besle anka kusunu ooldursun dedeni ettiyini bulmus iyi olmus. Kuslarinda iyisi kotusu olur insanlar gibi. ((Ashes of love son 2 bolum((( ))

 • Avatar

  Mor

   

  Normalde cinlilerin bu tarz filmlerini hiç sevmiyorum ama başrol çiftimiz için izlemeye başladım baya ilgi çekici , En çok beğendiğim de ikinci erkek oldu, bu kız illa önce ikinci erkekten hoşlanıyor sinir oluyorum ama burada işler değişik gönül rahatlığıyla izleyebilirim :)))

 • Avatar

  MENNESSA

   

  SPOILOR İÇERİR: Valla şok olmadım desem yalan olur şaşırdım çok normal de çin ve de kore dizilerin de ikinci erkekte aşık olur kızı burdaki bildigin manyak çıktı dedesini öldürdü şok oldu kızı kurtarma gelcek derken öldürüyor du =( kız da ben de şok olduk bi de ilk bölümden diskalifiye oldu dizinin sonu kadar uyumaz cıkar gelir gibi me geliyor diyer kadını sevmiyor gösterdiler nerdeyse evleniyordu ben baya şaşırdım kızın kötü olmamasına şaşmamalı bide oda farklı olmuş normal de hep kızlar iyi olur burda şimdilik kötü kadın şeklinde başrolumuz var baya baya sevdim ben bu dizi degişik konu olcak gibi bozmazlarsa tabi şimdilik degişik gidiyor kızımız güclü bi kadın oglan pasif sonrası nasıl olur bilmem ama şimdi iyi gittigi kesin dizinin =)=)=)=)=)

 • Avatar

  Xukai

   

  Bir anda zhao yao çok değişti.galiba şimdi konuda yazdığı gibi olucak

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com