Menü
Sezon 1 12. Bölüm Bai Qi kıskançlıktan çatlar
Çin Dizileri - Fairyland Lovers - 12. Bölüm
Bai Qi kıskançlıktan çatlar

DİZİ HAKKINDA

Bai Qi , Lin Xia'nın evini tıbbi uygulamalar için kiralayan gizemli bir doktordur. Lin Xia üst katta yaşarken, Bai Qi hakkında garip şeyler fark eder. Bai Qi hizmet bedeli için asla parayı kabul etmez. Bunun yerine hastalarından en değerli şeylerini ister. Bai Qi'nin her toplumsal sınıftantan hastası bulunmaktadır. Hatta hastalarının bazıları insan bile değil ki bu hiç şaşırtıcı değil. Çünkü aslında Bai Qi de Bai Qi değil!

Yayın Yılı
2020
Kanal
Tencent video
Bölüm Sayısı
35
Kategori
Fantastik, Komedi, Romantik

OYUNCULAR

Bai Yu
Bai Yu
Rol: Bai Qi
Zheng Qiu Hong
Zheng Qiu Hong
Rol: Lin Xia

YORUMLAR

 • Avatar

  Nisa

   

  size nazar değdi galiba bölümler vaktinde gelmiyor. Yorumlarımda yayınlanmıyor :/ (Admin Notu: Bölümlerimiz gününde yayınlanıyor ama günün geç saatlerinde yayınlanıyor olabilir. Var mı eksik yayınlanan bölüm? Ya da bitmeyen dizi? Sözümüzü tutmadığımız oldu mu? Geç saatlerde bölüm koyduk diye hemen kuyumuzu kazmayın, emeğimizi yerlere sermeyin lütfen. Herkesin bir hayatı var, bunu unutmayın. Hayatlarımız bizi zorluyor olabilir şu anda. Bu düzeni devam ettirebildiğimize şükredip bu şekilde yaklaşmayın bizlere. Bu eleştiri değil çünkü yergi. Ve bizler yergiyi hak etmiyoruz. ayrıca şunu da unutmayın burası gönüllü bir site. Adı üstünde "gönüllü". Yorumlarınıza gelince, ya ağır spoşilor vermişsinizdir ya da çeviri zamanı soruyorsunuzdur o yüzden mesajlarınız yayınlanmıyordur.)

 • Avatar

  Almas

   

  Çox yaxşı bir dizidir. Men çox sevirem. Tayvandrama siz çox yahşısiiz, çox gözel sehifenin.

 • Avatar

  Nisa

   

  Sevgili admin partlarda bir sorun mu var? ben hiçbirini açamıyorum da (Admin Notu: Herhangi bir sorun yok. Açamadığınızı geçip başkasına bakınız. )

 • Avatar

  Narin

   

  Çok eğlenceli bir bölümdü çeviri için teşekkürler

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com