Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

Lai Kuan Lin, Hayır İçin Düzenlenen Basket Maçında Oynadı

"Kidnapping Game" Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

"Missing Persons" Dizisinin Yeni Fragmanı Yayınlandı

Viann Zhang, Neden Dilraba ile Çalışmak İstemediğini Açıkladı

Sezon 1 13. Bölüm Herkes kış tatili için evine gider
Çin Dizileri - A Little Thing Called First Love - 13. Bölüm
Herkes kış tatili için evine gider

DİZİ HAKKINDA

Xia Miao Miao utangaç bir sanat öğrencisidir. Okulun en yakışıklı, en yetenekli erkeğine âşık olur. Liang You Nian için Xia Miao Miao değişmeye karar verir. Arkadaşlarının yardımıyla modayı öğrenir, okulda kulübe katılır ve notlarını yükseltmek için çabalar. Günbegün sıradan hayatı renklenir. Peki sonunda aşkına kavuşabilecek mi?

Dizinin OST'sine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
https://www.rotaasya.com/forums/topic/a-little-thing-called-first-love-ost/

Yayın Yılı
2019
Kanal
Hunan TV
Bölüm Sayısı
36
Kategori
Gençlik, Komedi, Romantik, Okul

OYUNCULAR

Lai Kuan Lin
Lai Kuan Lin
Rol: Liang You Nian
Angel Zhao
Angel Zhao
Rol: Xia Miao Miao / Xia Liu Shui
Wang Run Ze
Wang Run Ze
Rol: Lin Kai Tuo

YORUMLAR

 • Avatar

  #LMH

   

  Bir arkadaşın yorumunu üsteme almam gerektiğini düşündüm. Çünkü şuan burada benim yazılarım hakkında yazılanların altına bunu yazmış. Israrcı yorum yazdı derken 3 4 defa yazdım görmeleri için. Bunuda zaten açıklamışım. İkincisi de zaten biz yapılan işe saygı duyuyoruz ve saygı çerçevesini aşmadan acaba imkanları varsa arttırabilirler mi diye ricada bulunuyoruz. Böyle bir istekte bulunmanın yanlış olduğunu, ayıp olduğunu düşünmüyorum. Diziyi çok merak ediyorum ve böyle bir ricada bulunuyorum. Yapıp yapmamaları onlara kalmış. Tekrar tekrar bir istek yorumlarda ısrarcılık yok aslında yazdığım 3 4 yorumu aynı zamanda yazdım görsünler diye. Yazdığım yorumlara neden bu ısrar diye yazdıkları açıklamanın sebebini yazdığım yorumdan birini yayımlamamışlardı. Zaten onların okuması da yeterdi fakat senin gibi arkadaşların algılamayacağını düşündüğüm için neden yayımlamadıklarını sormak istedim. Umarım yorumu yayınlarsanız arkadaşın görmemesini isterim. Teşekkürler, kolay gelsin. (Admin Notu: Bütün yorumları okuyoruz, okumazsak zaten yorumlarınızın yayınlanıp yayınlanmamasına karar veremeyiz. Yorum ekranının başına geçip kafamıza göre silme ya da yayınlamna düğmesine basmıyoruz. Buna rağmen üst üste yazmanızı ısrarcı olmak değil de "görsünler diye" yazdım şeklinde azçıklamanız pek anlamlı değil. Daha fazla bu konuda kimseyle polemik yaratmak istemiyoruz. Ne sizin ne de bir başkasının bu konudaki başka bir yorumu yayınlanmayacaktır.)

 • Avatar

  Mhtp

   

  Şurda hiç sevmiyorum ama 2 çift laf edicem bazilarina! Anasafyada son yorumlar var, izlemedigim dizilerim yorumlarini okumak için, bazen sadece yorumlara bakmak için, bazen çok çok güzel seviyeli yorumlar yapan arkadaşlari takip edip acaba ne yorum yapmış diye bakmak için arada bakiyorum ve benim gibi bakanda çoktur. Ama inanki ısrarci kişilerin yorumlarindan bıktım. Arkadaşlar bu sitenin bir düzeni var. Beğenmiyorsan izleme girme siteye. Yayin günleri var. Arada süpriz yapip fazla çeviri olursa öp başına koy. Illada çevir 1 bölüm fazladan çevir! Bu ne ya? Bu kadar ısrarcı olmayın ayıp ya. Birileri kâr gütmeden bu dizileri çevirip önümüze sunuyo. Teşekkür edip Allah razi olsun diyeceğinize, hep bi sitem hep daha fazlasini istiyosunuz. Bunlari okumaktan ben biktiysam görmediğimiz mesajlari okuyan adminde bıkmıştır. Admin hem okuyo hemde gereksiz fazlaliklari siliyo, mesajin yayınlanmazsa bide üstune bidaha mesaj, offf be insanoğlu. Lütfen azcik empati yapın, site kişiye özel değil, bir sürü kişi giriyo. Yorumlariniz okunuyo. Burdaki düzeni, tertibi beğenmiyorsan gelme arkadaşım. Geliyorsan izlediğin bölümler hakkinda güzel yorumlarini yap. Okuyanlar meraklanip izlesinler ;)

 • Avatar

  Mhtp

   

  Izlemesi keyifli bir bölümdü.☆ Emekleriniz için teşekkürler ♡

 • Avatar

  Lucifer

   

  Yerim ben bunları. Liang you nian sen ne kadar tatlı bir şeysin. Bu kadar naif bir dizi izlediğimi hatırlamıyorum. İnşallah listede bitmek üzere olan dizinin yerine o dizi bitince bu dizimizin çevirisini eklersiniz. Çeviri için çok teşekkürler.

 • Avatar

  Nur

   

  Dizide kötü karekterin olmaması ayrı bir hoş :) He Xin çok tatlı hala favorim o ♡

 • Avatar

  #LMH

   

  Yazdığım yorumları yayınlarsanız sevinirim bu şekilde ben kötü duruma düşüyorum. Kolay gelsin (Admin Notu: Uygun bulduğumuz yorumları yayınlıyoruz, uygun bulmadıklarımızı yayınlamıyoruz.)

 • Avatar

  #LMH

   

  dönüp dönüp 12 ve 13. bölümü izliyorum . bu diziyi bu kadar seveceğimi hiç düşünmezdim . izleyin,izlettirin.

 • Avatar

  #LMH

   

  sizi takvimde görmeyince yıkıldım sözü belki rahatsız etmiştir .ama bunu gerçekten art niyetle yazmamıştım .moon river dizisi vardı . büyük bir heycanla her hafta bölüm beklerdim.o zaman okuldan çıktım bir baktım ki çeviri gün sayısı artmış .belki bununda artmıştır diye baktım bir an cumayı perşembe olarak gördüm ve çok mutlu oldum. yanlış olduğunu görünce o yıktı beni. tabi ki de siz zaten elinizden geldiğince bizlere dizi çeviriyorsunuz . gerçekten bazı yorumlar rahatsız edici olabiliyor. ama ben yıllardır buradan dizi izliyorum . ve sizleri de takdir ediyorum. yorumlarıda görmeniz için yazmıştım belki bir ihtimal diye

 • Avatar

  #LMH

   

  Takvime belki bir bölüm daha eklenmiştir diye girip baktım bir an perşembe gününede eklenmiş sandım bir baktım ki cuma yıkılış odur yani (Admin Notu: Ama bu ısrarı cidden anlayamıyorum. Yapabildiklerimizi zaten yapıyoruz, demek ki olmuyor. Bu ısrar nedir? Çok kırıcı bu yazdıklarınız, insanın şevkini kırıyorsunuz. Yazık...)

 • Avatar

  #LMH

   

  Gelip gidip bir ümit bölüm sayısı 3 e çıkarıldı mı diye bakıyorum lütfen çıkarın ya lütfeen (Admin Notu: Artık ısrar etmeseniz? Bakın ne kadar çok dizi çeviriyoruz. Ve zaten bu dizi 2 bölüm yayınlanıyor. Lütfen bu zor günelrde siteyi artık zorlamayın.)

 • Avatar

  cyangUsagi

   

  Ay ayy eridiik ya oğlanin bakişlarii kız bilse karşilikli oldugunu ahh cok güzel şu diziyi nokur 3. Bölüme de cıkarin nolur

 • Avatar

  #LMH

   

  bölüme eridim eridim yaa nasıl güzel bir bölümde haftayayı nasıl bekleyeceğim hiç bilmiyorum .tek kelime ile müthişti. haftada 3 bölüme çıkarmayacaksanızda çevirmenimiz müsait olduğunda bölüm eklese olmaz mı lütfen 3 bölüme çıkarmayıda düşünebilirsiniz tabi=)) =))

 • Avatar

  Mrym

   

  Ay cok tatlı bir dizi emeğinize saglik

 • Avatar

  Serko

   

  Kucanda tasimalar uyurken seyretmeler odasinda yatirmalar cok tatliş oldu bunlar ama...

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com